تور اروپا

تور اروپا

اروپا هر ساله گردشگران فراوانی را از  سراسر جهان جذب می کند .دیدنی های ایتالیا ، فرانسه ، هلند ، آلمان ، اسپانیا وکشورهای بسیار دیگر دلیل مهمی برای انتخاب گردشگران برای سفر به قاره ی سبز است. قاره ی اروپا مملو از جاذبه های گردشگری است.

اگر قصد دارید از آثار باستانی ، ساختمان های باشکوه و مجسمه های تاریخی دیدن کنید حتما با تور اروپا سفر کنید. رم که زمانی بزرگترین و متمدن ترین شهر تاریخ بوده است و حتی آثاری از بنای کلوسئوم که بزرگترین تماشاخانه امپراتوری روم بوده است در این شهر باقیمانده را حتما در برنامه ی سفر خود بگنجانید. پاریس که شهر نوستالژی بی پایان است و آتن که شهر دوستداران تاریخ است، سواحل زیبای مدیترانه ای بندر بارسلون و شهر قصه ها و رویاها ، شهر بالماسکه و مارکوپولو و شهر قایق های سنتی ، ونیز از بهترین انتخاب ها برای سفر به اروپا است.

در آلمان جذابیت های فراوانی از تنوع طبیعی ، فرهنگی ، ورزشی و هنری وجود دارد. این کشور علاوه بر دارا بودن بسیاری از جاذبه های اروپا از پیشرفته ترین کشورهای اروپا نیز محسوب می شود. هلند که به کشور آسیاب‌های بادی، دوچرخه، پنیر و گل لاله مشهور است یکی از مقاصد جذاب برای کسانی است که می خواهند تعطیلات بسیار مهیجی را را داشته باشند و با کوله باری از خاطرات به کشور خود بازگردند.

تور اروپا هم برای بازدیدهای بلند مدت و هم کوتاه مدت تجربه های بسیار متفاوتی را در اختیار گردشگران قرار می دهد. تنوع معماری ها ، مناظر طبیعی ، آب و هوا و بناهای تاریخی باعث می شوند تا گردشگران از سفر خود لذت ببرند.

تور اروپا

این قاره ، خانه ی هنر امپرسیونیسم آزاداندیشان ، کلیسای کاتولیک و موسیقی کلاسیک است. با قدم زدن در این قاره هر لحظه می توانید ردپای اشخاص برجسته ی تاریخی ، سیاسی و مذهبی را احساس کنید. مناطق زیبا و خوش منظره ای همچون کوه های آلپ ، روستاهای زیبای انگلیس ، فرانسه ، اسکاتلند و ایرلند ، جنگل سیاه آلمان و همچنین سواحل دریای مدیترانه نیز در این منطقه از جهان ما قرار دارند. از دیگر جاذبه های این قاره ، غذاهای اصیل کشورهایی چون فرانسه و ایتالیا است که فرصت لذت بردن از این غذاها را می توانید با تور اروپا تجربه کنید.

به دلیل مرزهای باز منطقه ی شینگن که بسیاری از کشورهای اروپایی را شامل می شود، سفر در این قاره ی توریستی را تنها با داشتن مهر ورود بر روی پاسپورت ممکن می کند. همچنین به خاطر یکی بودن واحد پول بیشتر کشورهای این قاره انجام تراکنش های مالی بسیار راحت و آسان است.

به دلیل کوچک بودن این قاره شما می توانید با صرف کردن مدت زمانی کوتاه و بدون خستگی چندین کشور اروپایی را سفر کنید.