رفع ریجکتی ویزا

رفع ریجکتی ویزا

ممکن است درخواست ویزای شینگن به دلایلی بر اساس صلاح دید افسر کنسولی رد و اصطلاحأ ریجکت شود. 

ریجکت شدن از طرف یک سفارت برای شخص متقاضی مشکلات دیگری را نیز در پی خواهد داشت، چرا که با مراجعه به سفارت های دیگر جهت اخذ ویزا عمدتا به ریجکت شدن مجدد منتهی می گردد، لذا همیشه از شما خواهشمندیم که با متخصصین با تجربه در این زمینه مشاوره و کسب اطلاعات کافی را به انجام برسانید تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری به عمل آورید.

رفع ریجکتی

تیم مشاوره بال طلایی با داشتن اطلاعات و تجربه کافی و به روز هرگز مراجعین خود را در چنین پروسه پر مخاطره ای قرار نمی دهد و تنها زمانی اقدام به تقاضا  ویزا می نماید که از قبول درخواست ویزا توسط سفارت اطمینان کامل را حاصل کرده باشد.

چنانچه شما مسافر گرامی از طرق دیگر اقدام به اخذ ویزا نموده و درخواست شما رد (ریجکت)شده است. تیم مشاوره بال طلایی آماده است تا شما را در زمینه رفع ریجکتی به طور کاملا قانونی و دریافت  مجدد ویزا یاری نماید.

بسیاری از متقاضیان اخذ ویزا گیج می شوند و قادر به درک دقیق دلیل رد شدن ویزای شینگن خود  نمی شوند. به همین دلیل ما رایج ترین دلایل ریجکت شدن را ذکر می کنیم تا شاید در یافتن دلیل مشخص رد شدن ویزا کمک شایانی بکند. اگر یک افسر کنسولی نتواند اطلاعات مورد نیاز متقاضی را به طور کامل دریافت کند درخواست اخذ ویزا را رد می کند و تشخیص می دهد فرد متقاضی صلاحیت دریافت ویزا را ندارد.