قیمت تور اروپا

قیمت تور اروپا

سفر با تور اروپا در تمام طول سال امکان پذیر است. لذا آنچه که برنامه سفر به این قاره را تعیین می‌نماید تمایلات شخصی افراد است نه آب و هوا. عموماً ماه‌های مه، ژوئن و سپتامبر بهترین زمان سفر به اروپا به شمار می‌روند چرا که عمده هزینه‌ها در حد معقولی پایین، جمعیت گردشگران کمتر و آب و هوا در شرایط مناسبی قرار دارد.

اروپا از تنوع اقلیمی و جغرافیایی بسیار بالایی برخوردار است. به گونه‌ای که هر ناحیه از آن آب و هوایی متفاوت دارد. کشورهای شمالی اروپا شامل نروژ، فنلاند و دانمارک از ماه دسامبر تا ماه مارس بسیار سرد هستند و بارش شدید برف را تجربه می‌کنند. اما بخش‌های جنوبی آن شامل فرانسه، ایتالیا و اسپانیا تقریباً در تمام طول سال آفتابی هستند و بارش باران عموماً در طول زمستان روی می‌دهد

هزینه سفر با تور اروپا بسته به طبقه بندی تور که طیفی از لوکس تا ارزان قیمت را شامل می‌شود و حضور ترانسفر در فرودگاه، رنج قیمتی متنوعی از ۵ تا سیزده میلیون را شامل می‌شود. زمان سفر و درجه کیفی هتل از دیگر عوامل تأثیرگذار بر قیمت پکیج‌های پیشنهادی می‌باشند. بدیهی است که سفر در فصول پر گردشگر که شش ماهه اول سال را در بر می‌گیرند و اقامت در هتل‌های پنج ستاره قیمت حداکثری تورهای پیشنهادی را رقم خواهند زد.

قیمت تور اروپا

ترکیبی بودن پکیج‌های ارائه شده توسط این آژانس امکان بازدید از چندین کشور را با صرف هزینه‌ای معقول امکان پذیر می‌سازد. این در حالی است که سفر به هر یک از مقاصد پیشنهادی در قالب تورهای تک به مراتب بیشتر خواهد بود. تجربه سفر با کشتی‌های لوکس و اقامت در هتل‌های پنج ستاره نیز هر آنچه که از سفری خاطره‌انگیز انتظار دارید برآورده خواهد ساخت. از امتیازات ویژه‌ای که گردشگران در سفر با تور اروپا از آن بهره‌مند می‌گردند، امکان اخذ ویزای شینگن یک بار ورود یا دو بار ورود است که این امر اخذ ویزای کشورهایی چون کانادا و آمریکا را آسانتر می‌سازد.