معرفی شهر تورنتو

تورنتو اصلی ترین قطب تجاری کانادا

معرفی شهر تورنتو پرجمعیت ترین و بزرگترین شهر کاناداست. به این شهر”ماشین اقتصادی کانادا” می‌گویند. تورنتو به عنوان بزرگترین شهر کشوری که در شمال قاره آمریکا قرار دارد؛ دارای ۷ ساختمان با ارتفاع بیش از ۲۰۰ متر است. در میان این ساختمان هایی که به دلیل معماری ویژه شان تحسین برانگیز هستند برج معروف cn با ارتفاع شگفت انگیز و عجیب ۵۵۳ متر قراردارد. این برج به عنوان یکی از ساختمان های با شکوه و عظیم جهان همواره مورد توجه بسیاری از مردم بوده است.

معرفی شهر تورنتو

تورنتو شهری‌ با افق دیدنی است. این شهر بزرگ از ترکیب ۶ شهرداری مستقل تشکیل شده است. هر یک از این شهرداری‌ها دارای تاریخچه و مشخصات خاصی هستند که در طول سال‌ها شکل گرفته است.

شعار شهر تورنتو، “تنوع در استعداد” است. این شهر به خاطر داشتن فرهنگ ها، زبان ها، غذا و هنرهای مختلف در جهان به خود می بالد. نیمی از جمعیت شهر تورنتو، جزء مهاجرین هستند. حومه های شهر به مردم این فرصت را می دهد تا بتوانند از هیاهوی شهری فاصله بگیرند.

برای کسانی که خواهان زندگی در شهرهای بزرگی مثل نیویورک و لس آنجلس اما با میزان جرم و جنایت پایین تری هستند، تورنتو مکان بسیار مناسبی می باشد.