وقت سفارت

مجموعه ی بال طلایی با سابقه ی درخشان خود در زمینه ی مشاوره و دریافت وقت کنسولگری بهترین خدمات را به مسافرین محترم خود ارائه می دهد. ما براین عقیده هستیم که بالاترین ارزش و سرمایه ی این مجموعه اعتماد و میزان رضایت مسافران عزیز از خدمات این مجموعه می باشد. بدین منظور ما تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا شایسته ترین خدمات را با بالاترین کیفیت به مسافران گرامی خود ارائه دهیم.

 

وقت سفارت

 

وقت سفارت

اولین مرحله برای اخذ ویزا و سفر به کشور های مختلف، دریافت وقت سفارت برای ورود به سفارت و همچنین ارائه مدارک و روادید مورد نظر برای ورود به کشور مورد نظر می باشد. مسافران محترم باید قبل از مراجعه به سفارت و طی کردن مراحل اخذ ویزا ، وقت کنسولگری کشور مورد نظر خود را دریافت نمایند.

سفارتخانه های مختلف سیاست های متفاوتی را جهت ارائه وقت کنسولگری اتخاذ می کنند. مراجعه حضوری فرد متقاضی، تماس تلفنی، ارسال ایمیل و مراجعه به وب سایت عمده راه های تعیین وقت سفارت است. متقاضیان باید توجه داشته باشند که سفارت در ارتباط با ارائه وقت سفارت و صدور ویزا اختیار تام دارد. با آگاهی از قوانین سفارت مربوطه، به آسانی می توان بار دیگر شانس خود را برای گرفتن ویزا امتحان کنید.

برای دریافت وقت سفارت راه های مختلفی وجود دارد اما امروزه برای تعیین وقت کنسولگری بسیاری از کشورها احتیاجی به مراجعه حضوری و بعضا قرار گرفتن در صف های طولانی نیست و می توان از روش های ساده تر و نوین تر برای اخذ وقت استفاده نمود.

برای آن دسته از عزیزانی که به علت زمان کافی و یا اطلاعات لازم در این زمینه توانایی دریافت وقت مصاحبه ندارند، این کار توسط مشاورین ما امکان پذیر است. مجموعه ی بال طلایی در کوتاه ترین زمان اقدام به دریافت وقت سفارت کشورهای عضو اتحادیه ی شینگن و همچنین وقت سفارت از کشورهای آمریکا و کانادا می نماید.

شما عزیزان می توانید برای مشاوره در زمینه ی اخذ وقت سفارت کشور مورد نظرخود با شماره ی ۰۲۱۴۲۱۲۹ تماس حاصل فرمایید.

مدارک مورد نیاز