ویزای اروپا

     

 

ویزای تضمینی اروپا

آژانس مسافرتی بال طلایی با در اختیار داشتن نیروی متخصص در زمینه ی اخذ وقت سفارت و انجام امور دریافت ویزا افتخار این را دارد تا این خدمات را با بالاترین سطح کیفیت به مسافران خود ارائه دهد.

اولین مرحله از مراحل دریافت ویزای شینگن، تعیین وقت سفارت برای مصاحبه است. بهتر است قبل از آماده کردن مدارک برای تعیین وقت سفارت اقدام کنید.

در سال ۱۹۸۵ میلادی برای کاهش مشکلات رفت و آمد و ورود آزاد ساکنین کشورهای اروپایی بدون نیاز به ویزا معاهده ای تنظیم شد و ۵ کشور اروپایی از جمله آلمان، فرانسه، هلند، بلژیک و لوگزامبورگ آن را امضا کردند. پس از ان کشورهای دیگری هم به این معاهده پیوستند و درآخرین تغییرات در سال ۲۰۰۹ با اضافه شدن ۴ کشور قبرس، بلغارستان، رومانی و سوئیس تعداد این کشورها به ۲۸ کشور رسید، که در زیر نام این کشورها ذکر شده است.

آلمان ، فرانسه ، ایتالیا ، اسپانیا ، پرتغال ، هلند ، بلژیک ، لوکزامبورگ ، سوئد ، نروژ ، فنلاند ، دانمارک ، لیتوانی ، لتونی ، لهستان ، مجارستان ، اتریش ، استونی ، اسلواکی ، اسلوونی ، چک ، ایسلند ، مالت ، یونان ، قبرس ، بلغارستان ، رومانی ، سوئیس

ویزای شینگن

 

انواع ویزای شینگن

۴ نوع ویزای شینگن صادر میشود :

ویزای نوع A : در این نوع ویزا مسافر حق ندارد از فرودگاه خارج شود و فقط می تواند در یکی از فرودگاه های شینگن پرواز خود را تعویض کند و راهی کشوری شود که خارج از شینگن است.

ویزای نوع B : این نوع ویزا ، ویزای عبور است. مسافر می تواند از شینگن به عنوان منطقه ی عبوری استفاده کند تا از طریق زمینی خود را به کشورهای دیگری غیر از شینگن برساند.

ویزای نوع C : این ویزا ، ویزای توریستی است که اکثر مسافران با آن وارد شینگن می شوند.

ویزای نوعD  : ویزای بلند مدت است که معمولأ تجار و بازرگانان از آن استفاده می کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شینگن وارد و از آن خارج شوند.

البته باید به این نکته توجه داشت که اگر بخواهید بیش از ۹۰ روز در محدوده شینگن بمانید باید تقاضای اقامت بدهید و از طریق سفارت پیگیر مراحل اقامت خود باشید. حال اگر از ۹۰ روز اقامت خود در محدوده ی شینگن استفاده کنید، حتمأ باید  سه ماه خارج از شینگن بمانیدتا مجددا بتوانید ویزای شینگن دریافت نمایید.

هزینه های دریافتی ویزا

هزینه اخذ ویزا فوری اروپا با حداقل مدارک به صورت فوری فقط هر نفر €۶۰۰ می باشد. در صورتی که مسافر مرفوزی نداشته باشد.

مدت زمان تقریبی اخذ ویزا از اسپانیا ، یونان ، ایتالیا حداکثر ۴۵ روز کاری می باشد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی با کارشناسان بال طلایی تماس حاصل فرمایید.

 

6 دیدگاه

دیدگاهها بسته شده.